Hakkımızda

2008’ de sosyal davet ve organizasyon firması olarak kurulan Güvenle A'dan Z'ye Organizasyon, 2019’ da başarısını ve tecrübesini yeni bir kadro ve uzun vadeli bir strateji ile kurumsal alana da taşıma sürecine girmiş olup, A'dan Z'ye Organizasyon adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Pek çok Kurumsal firmaların önerdiği ilk firmalardan biri olan A'dan Z'ye Organizasyon, 5 kişilik full time ve 150 kişilik part time ekibi ile takım çalışmasına inanan yenilikçi, detaycı, çözüm üreterek işini takip eden bir kadroya sahiptir. A'dan Z'ye Organizasyon, hem Türkiye çapında hem de uluslararası platformlarda başarılı projeler gerçekleştirme gücü ve becerisiyle diğer organizasyon firmalarından ayrılmaktadır.

 

A'dan Z'ye Organizasyon, oturma grupları, sandalyeler, bistrolar, ışıklı bar ve kokteyl masaları gibi ihtiyaç duyulan bütün ürünleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır. 1000m2’lik deposuyla, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, tüm ekipmanların birinci eli olma avantajını bütçelendirme sırasında müşterilerine yansıtmaktadır.


10 Yıla aşkın süredir Hizmet vermekte olan, gerek fuar, gerek kurumsal firmalarla paydaşlık sağlayan A'dan Z'ye Organizasyon sahibi Murat GÖZ, sizlere düşleyemiyeceğiniz organizasyon imkanları sunmaktadır.