11_1.jpg

Sünnet Organizasonu

Sünnet düğün organizasyonu çocuğununuz en önemli günlerinden biridir. Sünnet organizasyonu konusunda uzmanlaşmış olan A'dan Z'yeOrganizasyon ile sorunsuz, sadece ziyaretçilerinize ve çocuğunuzun eğlencesine odaklanabileceğiniz bir aktivite hizmeti veriyoruz.

Sünnet organizasyonlarımız  düğün salonu, havuz kenarında , açık alanda vb. yerlerde yapılabilmektedir.  Misafir çocukları eğlendirmek amaçlı palyaço , sihirbazlık gösterisi vb. yapan profesyonel çalışanlarımız çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Süslemelerimiz ister sizin dilediğiniz gibi isterseniz profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sünnet tahtı giydirilmesi süslenmesi, tahtın etrafında balonlarla çevrilmesi , tahta giden yola istenilen renk halı serilmesi , masaların giydirilmesi , sandalyelerin giydirilmesi vb. tüm aktiviteler şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Sünnet organizasyonumuzda ek olarak misafir çocuklar için pamuk şekerci, baloncu, yöresel eğlenceler veya oyunlar, yeniçeri geçitleri, ilahi konserler A'dan Z'yeOrganizasyon tarafından isteğe göre düzenlenebilmektedir.

Hem sizin için hemde ziyaretçileriniz için sorunsuz bir Sünnet Düğünü organizasyonu için, A'dan Z'yeOrganizasyona ulaşın.